D David Apr 28, 2008 #1 Jak mám zajistit nastavenà maxima (nebo minima) u grafu pomocà hodnoty v buňce?
P PBezucha Apr 29, 2008 #2 Davide, dostal jste se do skupiny, kde vám nerozumÄ›jÃ. Takže náhoda... Pochopil jsem, že vám jde o nastavenà maxima a minima na ose grafu. Odkaz na buňku v tomto pÅ™ÃpadÄ› nenà možný - do pÅ™ÃsluÅ¡ného formuláře lze zapsat pouze ÄÃslo. Ale ponÄ›vadž pÅ™i zapojenà dalÅ¡Ãch nástrojů jde téměř vÅ¡echno, lze vytvoÅ™it subrutinu v jazyku Visual Basic for Applications (tzv. makro), která by projenà s obsahem zvolené buňky/bunÄ›k na povel provedla. Ale stojà vám to za to? Zdravà Petr Bezucha
Davide, dostal jste se do skupiny, kde vám nerozumÄ›jÃ. Takže náhoda... Pochopil jsem, že vám jde o nastavenà maxima a minima na ose grafu. Odkaz na buňku v tomto pÅ™ÃpadÄ› nenà možný - do pÅ™ÃsluÅ¡ného formuláře lze zapsat pouze ÄÃslo. Ale ponÄ›vadž pÅ™i zapojenà dalÅ¡Ãch nástrojů jde téměř vÅ¡echno, lze vytvoÅ™it subrutinu v jazyku Visual Basic for Applications (tzv. makro), která by projenà s obsahem zvolené buňky/bunÄ›k na povel provedla. Ale stojà vám to za to? Zdravà Petr Bezucha